O nas

Dexeryl to jedna z francuskich marek, będących częścią firmy Pierre Fabre Dermocosmétique. To właśnie w zakładach produkcyjnych Pierre Fabre produkowane są i pakowane nasze dermokosmetyki, czyli Dexeryl emolient krem oraz Dexeryl Shower krem myjący pod prysznic. W naszej ofercie znajdują się więc dermokosmetyki przeznaczone do stosowania jako wsparcie leczenia wszelkich dolegliwości związanych z problemem suchej skóry, a także z nadmiernym wysuszeniem skóry spowodowanym różnymi stanami chorobowymi jak, chociażby rybia łuska czy atopowe zapalenie skóry. 

Zatrudniamy miejscowych pracowników, wspierając tym samym lokalny biznes. Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest jakość i działanie - dlatego też śledzimy każdy cykl życia oferowanych przez nas wyrobów medycznych. 

Przypomnijmy jednocześnie, że grupa Pierre Fabre działa nie tylko w obszarze wyrobów medycznych czy dermokosmetyków, ale również leków OTC (ang. over-the-counter), czyli leków bez recepty. Warto zauważyć, że firma jest drugim co do wielkości laboratorium we Francji. Firma jest ponadto dystrybutorem i właścicielem wielu innych znanych na całym świecie marek w tym m.in. EauThermaleAvène (produkty szczególną popularnością cieszą się w Europie i Azji), Klorane, Ducray, René Furterer, A-Derma, Naturactive, Pierre Fabre Health Care, i Pierre Fabre Oncologie, Pierre Fabre Oral Care czy Pierre Fabre Dermatologie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, a także pozostałymi produktami grupy Pierre Fabre.